Çatı Periyodik Bakımı Nasıl Yapılır ?

Çatı Periyodik Bakımı Nasıl Yapılır?


Çatı periyodik bakımı sıkça sorulan sorulardan biri olup, bu yazımızda sizleri bu konuda bilgilendirmeyi amaçlamış bulunuyoruz. Firmamız her yıl çatı periyodik bakımı yaptırmak isteyen sürekli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden, yapmış olduğumuz hizmetler neticesinde memnuniyetler sebebi ile firmamıza yönlendirilen müşterilerimizin ayaklarına da hizmet götüren yegâne işletmelerin başında gelmektedir. Sektörde öncü bir firma olma yolunda hızla ilerliyor oluşumuz sebebi ile hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Çatı periyodik bakımı yapmak için firmamızda görevli uzmanlarımız bakım yapılacak çatının kontrollerini sağladıktan sonra siz değerli müşterilerimize bilgi vermektedir. Çatı bakımı esnasında kırılmış, zarar görmüş, kullanılamaz hale gelmiş ve binanıza zarar verecek nitelikteki alanların iyileştirilmesi için gereken hassasiyet gösterilmek sureti ile yapılmaktadır.


Çatı periyodik bakımı konusunun tam karşılığını yazımızın sonuna doğru tüm hatları ile bulmuş olacaksınız. Çatı servisi olarak verdiğimiz hizmetler içerisinde olan periyodik bakım sayesinde binalarınızın çatılarının ömrü daha da uzayacaktır. Periyodik bakım düzenli olarak her yıl ya da her altı ayda bir çatıların kontrol edilmesi, temizlenmesi, kırılan çatlayan olukların yerine yenilerinin yapılması, zarar görmüş kiremit çatılarda kiremitlerin değiştirilmesi, izolasyon hasarlarında izolasyon iyileştirmesi yapılması neticesinde gerçekleştirilmektedir. Bakım yapılan çatılarınız eskisinden çok daha iyi bir görüntüye ve işleve sahip olmakta ayrıca daha yüksek maliyetlere ulaşmadan ufak hasarların giderilmesi sağlanmaktadır. Pek tabiî ki bakım çalışmaları uzman bir firma olan şirketimiz personelleri aracılığı ile yapılıyor ise maliyetleri ve bakım giderlerini de minimize etmiş olursunuz.


Çatı periyodik bakımı konusu hakkında aklınıza takılan soruların cevabını yapmış olduğumuz bilgiler ile bir nebze de aldığınız kanısındayız. Bu konu her ne kadar kelimeler ile ifade edilebilir olsa dahi, en iyi cevabın hizmetlerimizde gizli olduğu aşikârdır. Firmamızdan çatı bakımı, konusunda referanslarımızın almış olduğu hizmetleri değerlendirebilir, çatı servisi hizmeti verdiğimiz binaları referanslarımızdan görebilir ve hizmetlerimizin kalitesi ve güvenilirliği hakkında aklınıza takılan tüm olumsuzlukları da silmiş olursunuz. Bu sayede firmamız ile çalışma kararı alırken kendinizden emin bir şekilde hareket etmiş olursunuz.