Çatı Arası Temizlik

Çatı Arası Temizlik

çatı arası temizlik Çatı arası temizlik hizmeti almak istediğiniz her an kalite belgelerine sahip olan, sağlığa zararlı olmayan bir takım temizlik malzemeleri ve konusunda uzmanlaşmış olan temizlik personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Evlerimizin içine verdiğimiz önemi ortak kullanım alanı olan çatı aralarına da vermemiz gerekmektedir. Aksi takdirde genelde ahşap taşıyıcı olan çatılarda oluşan güve, tahtakurusu, böcek problemlerinin önüne geçilmez bir hal alması riski ile karşı karşıya kalmamız mümkün olmaktadır. Sağlıklı koşullarda bir hayat sürmenin en baş koşulu temizliğe önem vermeden geçmektedir. Çatı arası temizlik malzemelerimiz özenle seçilmiş olan malzemeler olması sebebi ile hem derinlemesine temizlik sağlamakta hem da hijyenik kurallara uygun temizlik yapılmaktadır.


Çatı arası temizlik avantajlarından yararlanmak için firmamız ile iletişim kurmanızda yarar bulunmaktadır. Haftanın yedi günü temizlik hizmeti almak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuda firmamız çağrı merkezi yetkililerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Temizlik taleplerinizde öncelikli olarak sizlerden aldığımız bilgiler ışığında hareket etmekteyiz. Temizlik personellerimiz belirlenen günde sabahın ilk saatlerinden başlamak üzere temizliği gerçekleştirmektedirler. Yemek molaları haricinde full time hizmete devam edilmekte, sonuçlandığında evlerinizin içi kadar hijyenik bir çatı arası tarafınıza teslim edilmektedir. Temizlik işlemleri için dört mevsim bizleri aramanız mümkün olmaktadır. Kötü hava koşullarında dahi iç mekân temizliği sayılacağından dolayı gerekli hizmet sağlanmaktadır. Personel sayımız temizlenecek alanın büyüklüğüne göre belirlenmekte, zamanında ve sorunsuz bir şekilde işlemler tamamlanmaktadır.


Çatı arası temizlik hizmetlerimiz için sizlere afakî fiyatlar vermekten kaçınmaktayız. Bu sebeple uygun olduğunuz bir zaman diliminde çatı arasının ekspertizi için adresinize gelinmektedir. Ekspertiz işlemi gün ışığının vurduğu saat dilimlerinde gerçekleştirilmektedir. Yeterli ışıklandırma bulunmaması halinde personellerimiz yanlarında getirdikleri ışıklandırma cihazları ile gerekli tespitleri gerçekleştirmekte mevcut alan tespit edilerek sizlere net bir hizmet bedeli belirtilmektedir. Taklitlerimizden kaçınmanız yararınıza olacaktır. Sektörde bu işi yaptığını ileri süren kişilerin varlığı her geçen gün artmaktadır. Ancak tarafınıza bir ekspertiz yapılmadan verilen fiyatlar gerçeği yansıtmayacağı için itibar etmemelisiniz. Dürüst hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamızdan hizmet alabilmeniz adına sizleri de firmamıza beklemekteyiz.