Çatı Gizli Dere İzolasyonu

Çatı Gizli Dere İzolasyonu

çatı gizli dere izolasyonu Çatı gizli dere izolasyonu kavramını daha önce hiç duymamış olan müşterilerimizin aydınlatılması amacı ile bu yazımıza yer vermekteyiz. Her şeyden önce izolasyon hizmetini anlatmadan sizlere gizli derenin ne olduğu hususunda bilgi vermenin doğru olacağı düşüncesindeyiz. Gizli dere, betonarme yapılarda bina yapılırken çatı ile bir bütün halde olan betonarme özelliklerdeki oluklara verilen isimdir. Sonradan ekleme bir yapı olmaması sebebi ile bu ismi almıştır. Gizli dereler sürekli kar ve yağmur sularına maruz kalarak zamanla yıpranmakta ve su sızıntılarının oluşmasına neden olmaktadır. Bu sebeple daha inşaat aşamasında iken bu durumun önüne geçilmesinde yarar bulunmaktadır. Bazı müteahhitler çatı gizli dere izolasyonuna gereken hassasiyeti gösterirken, bazıları ise fazla maliyetten kaçınarak izolasyon işlemine önem vermemektedir.


Çatı gizli dere izolasyonu için kullanılan malzemelerin daha verimli olması için bir takım konularda dikkatli olunması gerekmektedir. İzolasyon yapılacak alanda suyun akışının kolay sağlanmasını sağlayan gizli derelerdeki eğim kontrol edilmelidir. Yeterli derecede eğim bulunmaması halinde her ne kadar izolasyon yaparsanız yapın, doğru sonuç almanız mümkün olmayacaktır. Gerekli eğimlendirme çalışmaları yapıldıktan sonra sürülebilir ya da serilebilir malzemeler kullanılarak izolasyon işlemi gerçekleştirilmelidir. Firmamız öncelikle gizli dere keşfini yapmak üzere binanızın çatısında bir keşfe çıkmak istemektedir. Bu keşif aşamasının ardından gerekli ölçümlemeler yapıldıktan sonra uygun malzeme kullanılarak pratik çözümlerle izolasyon işleminizin tamamlanması amaçlanmaktadır.


Çatı gizli dere izolasyonu için firmamızdan fiyat bilgisi almak istediğiniz her an mesai saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Keşif ve kullanılacak malzeme miktarı belirlenmeden sizlere afakî fiyat vermemiz doğru olmayacağı için öncelikli talebimiz adresinize ulaşmak olmaktadır. Kolay ve pratik yöntemlerle etkili izolasyon hizmeti almak istiyorsanız firmamıza danışmadan karar vermemelisiniz. Rakiplerimiz arasında firmamızı ön plana çıkaran en önemli özelliğimiz siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ön planda tutmamızdır. Sizlerin memnuniyeti firmamızın en büyük referansını oluşturmaktadır. Müşteri referansları sayesinde her geçen gün biraz daha büyüyen bir işlem olmanın haklı gururunu firmamıza yaşattığınız için sizlere teşekkürü bir borç bilmekteyiz. Doğru bir çatı gizli dere izolasyonu uygulaması için her daim doğru ve dürüst hizmet ilkelerine sahip bir firma olan işletmemiz ile çalışmanız yararınıza olacaktır.