Çatı Kiremit Tamiri

Çatı Kiremit Tamiri

çatı kiremit tamiri Çatı kiremit tamiri her geçen gün karşımıza çıkan sorunların başında gelmektedir. Gerek eski binalar, gerek yeni binalarda kiremit çatıların zarar görmesi olasıdır. Kiremit malzemesi çok eski yıllara dayanan bir malzeme olarak binaların çatılarına uygulanmaktadır. Kiremit uygulaması yapılırken oldukça özenli davranılması gerekmekte kırık ve hasarlı kiremitlerin çatılarda bırakılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yeni bir bina çatısında dahi kırık kiremitlerden kaynaklı olan sorunlar baş göstermektedir. Kiremit çatıların taşıyıcı sistemleri genel olarak ahşap olduğu gibi bazı durumlarda betonarme yapıların üzerine de kiremit döşemesi gerçekleştirilmektedir. Kiremit en çok hasar alan malzemeler arasında olması sebebi ile sürekli tamir ihtiyacı doğmaktadır.


Çatı kiremit tamiri, oldukça meşakkatli bir iş olması sebebi ile bu işi en iyi bilen kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. En kaliteli malzeme ile üretilen kiremitlerin dahi olumsuz hava koşulları neticesinde zarar gördüğü bilinen bir gerçektir. Günümüzde gerçekleşen hava şartlarındaki ani değişikliklerde birçok çatının uçtuğu, kiremitlerin kırıldığı bilgisi medyada duyduğumuz haberler arasında karşımıza çıkmaktadır. Çatı montajının sağlam bir işçilik ile yapılması önemli olmaksızın her daim problemle karşılaşma olasılığı bulunmaktadır. Çatı kiremit tamiri yapılırken kullanılan malzemelerin yeni sıfır malzemeler olması, kiremit altına yalıtım malzemelerinin sağlıklı bir şekilde monte edilmesi önemli hususların başında gelmektedir. Firmamız hasarlı kiremitlerin değişimini ve tamirini gerçekleştirirken, gerekli tüm yalıtım hizmetlerine de ağırlık vermektedir.


Çatı kiremit tamiri konusunda tecrübeli olan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini baz almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olmamız hususu ile kullanılan malzemelerden işçiliğe kadar her türlü hizmetlerimizde kaliteden ödün vermemekteyiz. Sağlığınız ve konforlu bir hayata sahip olmanız adına yapılan tamirat işlemleri garanti olarak yapılmakta ve uzun soluklu problemsiz yıllar geçirmenize olanak sağlanmaktadır. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizi görebilmeniz açısından gerekli tüm bilgileri görmeniz mümkündür. Rekabet koşulları çerçevesinde uygun fiyat ve ödeme koşullarını tarafınıza sunan firmamız ile çalışmak istediğiniz her an bizlerle iletişim kurmanız mümkündür. Firma yetkililerimiz ile yapacağınız çatı kiremit tamiri sözleşmelerinde taleplerinizi açık ve net bir biçimde bildirmeniz halinde isteklerinize talebinize uygun bir biçimde ulaşmanız mümkün olacaktır.