Çatı Membran Kaplama

Çatı Membran Kaplama

çatı membran kaplama Çatı membran kaplama hizmeti sunan firmamız siz değerli müşterilerinin daha konforlu bir yaşam alanına sahip olması amacına yönelik çalışmalarını yürütmektedir. Sizlerin konforu ve rahatı için gerekli olan tüm hizmetleri en kısa süre içerisinde ayağınıza getiren firmamızdan hizmet almanın ayrıcalığını yaşamak için tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmaktır. Profesyonel bir çalışan profiline sahip olan firmamız ile yapacağınız tüm sözleşmelerde koşullara harfiyen uymaktayız. Su yalıtımına en etkili çözümlerin başında gelen membran malzemeler kullanılacak alanın boyutlarına, özelliklerine göre ayarlanmalıdır. Çatı membran kaplama malzemeleri ile hem görsel olarak çevrenizi etkilemenize olanak sağlamakta hem de evlerinizde huzur içerisinde nemden ve su sızıntısından uzak bir hayat sürmenize olanak sağlamaktayız.


Çatı membran kaplama uygulaması yaparken önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız tarafından kullanılan malzemelerin kaliteli olması yanı sıra ustalarımızın da konularında tecrübeli kişiler olması büyük önem taşımaktadır. Çünkü malzeme her ne kadar kaliteli olursa olsun işçilik problemli ise doğru sonuç almanız mümkün olmamaktadır. Membran malzeme kullanırken, birkaç önemli hususta bilgi sahibi olmakta yarar bulunmaktadır. Doğrudan uygulama yerine öncelikle çatı için keşif yapılması kullanılacak malzemenin miktarının belirlenmesi açısından önemlidir. Keşif sonrasında kullanılacak malzeme tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlandıktan sonra adresinize gelinerek kısa bir süre içerisinde hizmetimizi tamamlamaktayız.


Çatı membran kaplama diğer izolasyon malzemelerine oranla daha kullanışlı ve hafif niteliktedir. Tek parça halinde olması ise, su sızdırma problemine maksimum fayda sağlanmasına olanak sağlamaktadır. Yeni yağmur görmüş ıslak zemine uygulanmaması sonucun olumlu olması açısından önem arz etmektedir. Uygulanacak alanın ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Uygulanacak olan çatının eğimli ya da düz bir yapıya sahip olması önemli olmamaktadır. Her türlü eğime karşı rahatlıkla uygulanma kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız çatı ölçülerinize uygun malzemeyi pratik nakliye yöntemleri ile kolaylıkla adresinize ulaştırmaktadır. Uzun ömürlü bir çatı membran kaplama uygulaması istiyorsanız, malzemenin altına uygulanması gereken yardımcı malzemeleri de temin etmeniz gerekmektedir. Döşe geç mantığı ile yapılan kaplamaların kısa bir zaman dilimi içerisinde yıpranmasının önüne geçmenin tek koşulu yardımcı malzemelerin kullanılmasıdır.