Çatı Oluk Tamiri

Çatı Oluk Tamiri

çatı oluk tamiri

Çatı oluk tamiri hizmeti veren firmamız zamanla yıpranmış, kırılmış, hasar görmüş bina oluklarınızı eskisinden çok daha iyi konuma getirmektedir. Bir binayı satın alırken nasıl ki bu binada bir ömür oturacağınızı düşünüyorsanız, binanın ayrılmaz parçaları ile alakalı olarak da bu parçaları bir ömür sorunsuz kullanacağınızı düşünebilirsiniz. Ancak gerek hava koşulları, gerekse çatıları mesken tutmuş kuşlar sebebi ile oluklarda hasarlar meydana gelebilmektedir. Konusunda uzman çatı oluk tamiri ustalarımız ise bu iş için kendini geliştirmiş birer dahi konumundadır. Ustalarımız ve kullandığımız kaliteli malzeme neticesinde oluklarınızı eskisinde daha sağlam bir yapıya kavuşturmayı sizlere taahhüt etmekteyiz.


Çatı oluk tamiri güvenlik önlemleri alınmadan yapılmaması gereken bir hizmettir. Her binanın çatısının yüksekliği birbirinden farklıdır. Kimi binalar tek katlı müstakil binalarken, kimileri ise çok katlı binalardır. Binanın katı önemli olmaksızın sonuç itibari ile yerden belirli bir yükseklikte bulunan çatı üzerinde işlem yapılacaktır. İş güvenliği hususunda oldukça dikkatli olan firmamız, çalışanlarına önlem aldırmadan herhangi bir hizmet gerçekleştirmemektedir. Çatı oluk tamiri için gerekli malzemelerin belirlenmesi amacı ile öncelikle çatıda oluşan hasarın tespit edilmesi gerekmektedir. Ustalarımız belirtmiş olduğunuz adreslere gelerek ekspertiz gerçekleştirdikten sonra ihtiyaç olan malzeme listesini hazırlamaktadır. Hazırlanan listelere uygun malzemeler temin edildikten sonra müşterilerimize vermiş olduğumuz randevu saatleri arasında adresinize ulaşım sağlanarak gerekli tamirat işlemleri gerçekleştirilmektedir.


Çatı oluk tamiri yaptırmanız halinde kötü hava koşularında yağmur sularından ve kar sularından etkilenme olasılığını sıfıra indirmiş olursunuz. Ancak bu işlemin muhakkak uzmanlar tarafından yapılıyor olması gerektiğini unutmamalısınız. Uzmanlık alanı gerektiren bir işlem olması sebebi ile her çatı ustası oluk tamir edecek diye bir kural bulunmamaktadır. Ustaların uzmanları kendi aralarında değişebileceği için hizmet almak istediğiniz firmamıza yöneltebileceğiniz sorular arasında çatı oluk tamiri ustanız bulunur mu? Sorusunu da eklemelisiniz. Firmamız, bünyesinde çalışan ustalarımızın her biri kendi uzmanlık dallarında hizmet vermektedir. Kiremit tamiri yapan sadece bu işe odaklanırken, shingil çatı montajı yapan ustamız farklı olmaktadır. Bu sebeple alacağınız her hizmetin garantisini sizlere vermekteyiz.