Çatı Tamiri

Çatı Tamiri

Çatı tamiri konusunda başarılı bir firma arayışında iseniz şu an size biraz firmamızdan bahsetmemizde yarar bulunmaktadır. Çatılar, binaların en üst katmanlarını oluşturmaktadır. Evlerimizi, iş yerlerimizi olumsuz hava koşullarından korumaya yarayan, farklı malzemeler ile kaplanan bu alanlarda zamanla yıpranmalar meydana geldiğinden tamir hizmeti gündeme gelmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin bu ihtiyaçları doğrultusunda tamir hizmeti sunmaktadır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımız sayesinde yapmış olduğumuz çatı tamiri hizmetlerinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamakta oluşumuz sebebi ile her geçen müşteri potansiyelimiz hızla artamaya devam etmektedir.
Çatı tamiri ustalık gerektiren bir işlemdir. Ustalarımız konusunda uzman kişilerden oluşmakta olup, gerekli iş güvenliği önlemleri ile tamir hizmetlerini gerçekleştirmektedirler. Tamirat esnasında kurallara uymayan hiçbir personeli bünyemizde bulundurmamaktayız. Sonuç itibari ile insan hayatına verdiğimiz değerin büyüklüğü, yapılacak hizmetten, kazanılacak kazançtan daha üstündür. Bu sebeple baret, emniyet kemeri gibi iş güvenliği ekipmanları kullanılmadan herhangi bir tamirat hizmeti verilmemektedir. Çatı için yapılacak işlemlerde genel olarak yaz ayları tercih edilmektedir. Bunun sebeplerinin başında ise yaz aylarında hava koşullarının daha uygun olmasıdır. Ancak bazı ekstrem durumlarda çatı tamiri hizmetleri kış dönemlerinde de gerçekleştirilmektedir. Örneğin büyük bir fırtına ve etkili bir rüzgâr sonucu zarar görmüş bir çatı sebebi ile evlerin içine kadar akan suların acilen durdurulması amacı ile bu doğal afetin sona ermesinin akabinde hizmet verilebilmektedir.
Çatı tamiri yaparken, ısı yalıtımından, kiremitlerin değiştirilmesine, ya da kullanılan farklı özelliklerde çatı malzemeleri var ise bunların değiştirilmesine, baca dipleri ve baca üstlerine bakım yapılmasına, çatının iskelet sisteminde meydana gelmiş olan hasarların tamirine, zarar görmüş su oluklarının yerine yenilerinin monte edilmesine kadar birçok hususta hizmet sunmaktayız. Bir tamir hizmetinin sadece çatı malzemesinden ibaret olduğunun düşünülmesi oldukça yanlış bir fikirdir. Bu sebeple yaptığımız hizmetlerin siz değerli müşterilerimiz tarafından bilinmesi firmamızın tanınması açısından önem arz etmektedir. Firmamız hizmet bedelleri rekabet koşullarına uygun bir şekilde belirlemiş olup, gerek bireysel, gerekse ortak olarak maliyete katlanılması hizmet bedellerimizde artış ya da azalışa sebebiyet vermemektedir. Firmamızdan fiyat almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.