Kiremit Aktarma

Kiremit Aktarma

kiremit aktarma

Kiremit aktarma zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız bu konuda sizlere sunacağımız avantajlı fiyat ve hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz. İnşaat sektöründe en uygun fiyatlarla yapılan çatılar kiremit çatılar olmaktadır. Kiremidin uygulama kolaylığı, işlevselliği, maliyeti açısından diğer malzemelerin önüne geçtiği bilinmektedir. Geleneksel bir anlayış olması hususu ile de genel olarak çevrenizde çoğunlukla bu tarz çatılara rastlamanız mümkün olmaktadır. Kullanışlı bir malzeme olduğu kadar zaman zaman farklı birçok etken sebebi ile kiremit aktarma ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyacın doğduğunu anlamanız ise oldukça kolay olmaktadır. Yıpranmış, kırılmış ve hasar görmüş kiremitler zamanla su sızıntılarına yol açacaktır. Dolayısı ile özellikle çatı altında bulunan dairelerde nem ve rutubet sorunu baş gösterecektir. Bu durumda acilen önlem alınması daha büyük problemlerin yaşanmasının önüne geçmektedir.


Kiremit aktarma işlemi oldukça dikkat gerektiren bir işlemdir. Kiremitlerin üzerinde gezinirken sağlam olanların zarar görmemesine dikkat edilmesi gerekir. Bu da ancak profesyonel bir kiremit ustası sayesinde yapılabilir. Kiremitler tek tek incelenmek sureti ile zarar görmüş olanlar itina ile yerinden çıkarılmalıdır. Kiremitleri taşıyan sistemlerin kontrol edilmesinin ardından bu kısımda da hasar mevcut ise iyileştirme yapılması iyileştirme yapılamayacak durumda ise burada da yeni malzemelerle değişiklik yapılması gerekmektedir. Ayrıca kiremit aktarma işleminde zarar gören alt tabaka için yeniden yalıtım malzemesi uygulanması, olası yalıtım sorunlarının önüne geçebilmek adına önem taşımaktadır.


Kiremit aktarma işlemi sadece hasarlı kiremitlerin değişimi ile sonuçlanmamaktadır. Bu işlemi basite alan birçok firma kiremit değişimi haricinde başka noktalara bakım yapmadıkları için işi layığı ile sonuçlandırmamaktadırlar. Firmamız kiremit aktarma işlemi ile birlikte su olukları ve taşıyıcı sistemlerinin de bakımlarını gerçekleştirdiği için bu hasarların da kolaylıkla yapılmasına olanak sağlamaktadır. Firmamız hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, doğru ve dürüst bir iş ahlakı ile kandırmaca ve yalandan uzak bir hizmet sunmaktadır. Bu sebeple sektörde bulunan rakiplerimiz arasında önemli bir yer edinmeyi başarmış durumdayız. Karşılaştığınız sorunların çözümünde sizlere her daim uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktan onur duymaktayız. Hizmetlerimiz ile ilgili soru, görüş ve önerileriniz için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlamanız bizleri daha da mutlu etmektedir.